ZE SMOGIEM WYGRAMY, GDY O CZYSTE POWIETRZE SAMI ZADBAMY

Konkurs „Ze smogiem wygramy, gdy o czyste powietrze sami zadbamy” zorganizowany był w ramach corocznego projektu „Bezpieczny Bolesławiec”, który objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bolesławiec. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I–III szkół podstawowych i polegał na wykonaniu pracy plastycznej, która swoim przekazem miała zobrazować tematykę związaną z problematyką smogu, konsekwencji z nim związanych oraz wskazywać, że każdy z nas ma wpływ na stan powietrza, którym oddychamy. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło 9 grudnia 2022 roku w sali konferencyjnej Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki. Do konkursu zgłoszono około 200 prac, a zwycięskie prace zostały umieszczone na kalendarzu plakatowym na rok 2023, tak aby edukacja w tym zakresie trwała cały rok. Z naszej szkoły Aleksandra Różnicka z kl.3 b i Aleksandra Świech zdobyły wyróżnienia.

Gratulujemy!

Data dodania: 2022-12-14 20:38:32