Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Grono pedagogiczne

 

Edyta Górczak

dyrektor, nauczyciel języka polskiego

Katarzyna Urban

wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego

Agnieszka Bednarska

Danuta Dereszyńska

Dorota Stanałowska

Jolanta Wierzbicka

Katarzyna Lasak- Granatowska

Joanna Bednarz- Męczyńska

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Dorota Dobies

Izabela Lipiec

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, plastyki

Anna Nahorecka

Krzysztof Talar

Anna Izba

nauczyciele języka polskiego

Patrycja Kasperek nauczyciel języka angielskiego, wychowania fizycznego
Katarzyna Wierzejska nauczyciel języka angielskiego

Barbara Stańczyszyn

Agdnieszka Dziedzic

nauczyciel religii

Katarzyna Dorosz

Marzena Bronowicka

nauczyciel historii i WOS, WDŻ
nauczyciel historii i geografii

Beata Burdzy

Agnieszka Mikiciuk

nauczyciele języka niemieckiego

Anna Skrabucha

nauczyciele języka angielskiego

   

Katarzyna Kulczycka

Agnieszka Durda

nauczyciel przyrody, biologii
nauczyciel przyrody, biologii, geografii

Barbara Ostrowska

Anna Stachów

Marcin Wejk

nauczyciele matematyki

Marta Pabisz

nauczyciel matematyki, fizyki

Anna Stachów

nauczyciel chemii

Adam Pieczara

nauczyciel informatyki

Agata Pińczuk-Burdzy

nauczyciel muzyki, techniki, logopeda

   

Sylwia Kawałko

Robert Bieliński

Marzena Kosarczyn

nauczyciele wychowania fizycznego

Joanna Chapińska

Halina Jakubowska

Adriana Kopeć

Agnieszka Noworol

Elżbieta Mieniek

Ewa Wiśniewska

Magdalena Cisło

Ewelina Gołdys

Ewa Krzyżanowska

Adrianna Osaczuk

Natalia Segiet

Agnieszka Żurawek

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

nauczyciele współorganizujący proces kształcenia

Urszula Frąszczak- Matyjewicz

Marzena Zasańska

Adrianna Osaczuk

nauczyciele świetlicy

   

Elżbieta Furman

Marta Cuch

pedagog

pedagog specjalny

Emilia Wróblewska

logopeda

Agnieszka Fijałkowska

nauczyciel biblioteki, nauczyciel języka polskiego






PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

  • Sondaj Irena – sekretarz (w zastepstwie Głowik Diana)

  • Matyjewicz Jolanta – kierownik gospodarczy

  • Balińska Elżbieta – robotnik gospodarczy

  • Kijowska Grażyna - robotnik gospodarczy

  • Kot Karolina - robotnik gospodarczy

  • Moskaluk Sonia - robotnik gospodarczy (w zastępstwie Korotusz Wiesława)

  • Skibiński Krzysztof - robotnik gospodarczy

Data dodania: 2018-10-28 19:04:54
Data edycji: 2022-12-06 20:44:43
Ilość wyświetleń: 8798

Kalendarz

E-bezpieczeństwo

NASZE  DZIAŁANIA

Infolinia:

Dla młodzieży: 116 111

Dla dorosłych: 800 100 100

Dziecięcy Telefon Zaufania

Rzecznika Praw Dziecka: 800 12 12 12

Bezpieczny czat internetowy:

https://brpd.gov.pl/sos-czat/

Więcej informacji

Projekty

Projekty:
Więcej informacji

Przydatne adresy

strony, linki, samokształcenie...
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook