Czcionka:

A+A-

Kontrast:

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1b I 2a DO WROCŁAWIA

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS 1b I 2a DO WROCŁAWIA

Dzień kobiet uczniowie dwóch klas naszej szkoły uczcili w bardzo ciekawy i miły sposób, a mianowicie wybrali się do Wrocławia w poszukiwaniu przygód.

Pierwszym miejscem, do którego się udali było Kolejkowo. Tam uczestnicy mogli obejrzeć misternie wykonane makiety różnych miejsc okolicy, min. Wrocławia i Karpacza. Mieli okazję zobaczyć jeżdżące po torach różnorodne rodzaje pociągów oraz samochodów. To miejsce dzieci oglądały z wielkim zaciekawieniem. Następnie uczniowie mieli okazję spróbować samemu tworzyć fragment makiety i w twórczym kąciku malowali fronty budynków oraz je ozdabiali.

Następnym punktem wyprawy było odwiedzenie wspaniałej sali zabaw Loopy`s World. Podczas świetnej zabawy na 4000 metrowej powierzchni dzieci miały okazję integracji ze sobą i lepszego się poznania. W tym miejscu korzystały z nowoczesnych atrakcji sali, tj. zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z kulkami, ścianki wspinaczkowe i wiele innych.

Uczniowie spędzili ten dzień bardzo intensywnie, bawiąc się świetnie, rozmawiając ze sobą. Wszyscy wrócili szczęśliwi i zadowoleni.

Data dodania: 2019-03-11 22:04:06
Data edycji: 2019-03-11 22:05:57
Ilość wyświetleń: 368

Kalendarz

E-bezpieczeństwo

NASZE  DZIAŁANIA

Infolinia:

Dla młodzieży: 116 111

Dla dorosłych: 800 100 100

Dziecięcy Telefon Zaufania

Rzecznika Praw Dziecka: 800 12 12 12

Bezpieczny czat internetowy:

https://brpd.gov.pl/sos-czat/

Więcej informacji

Projekty

Projekty:
Więcej informacji

Przydatne adresy

strony, linki, samokształcenie...
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook