WITAJ SZKOŁO!

Nowy rok szkolny 2019/2020 przywitaliśmy uroczystym apelem. Nie zabrakło gości – wśród obecnych byli ksiądz Proboszcz Andrzej Gidziński, radny Rady Miasta – pan Piotr Klasa oraz rodzice uczniów.

W związku z tym, że nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „#Przerwany marsz”, swoją obecnością zaszczyciły nas emerytowane nauczycielki, panie: Irena Kłos i Zdzisława Hryniewicz. Łzy wzruszenia pojawiły się, kiedy występujący przedstawili krótki program artystyczny z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej
i wręczyli kwiaty naszym gościom honorowym.

Głównym celem wspomnianej akcji było uczczenie pamięci tych, dzięki którym dzisiaj żyjemy w wolnej Polsce. Wspólnie odśpiewany hymn państwowy podkreślił podniosły charakter uroczystości.

Pani Dyrektor skierowała do uczniów życzenia udanego roku szkolnego, mile spędzonych chwil w szkole i wielu sukcesów. Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie, bo przed nami 10 miesięcy ciężkiej pracy.

Data dodania: 2019-09-03 23:19:03
Data edycji: 2019-09-05 14:37:25