Reset
Reset

Talent Alana Fabisiewicza

Alan Fabisiewicz, uczeń klasy 3”b” od marca tego roku rozpoczął karierę w tenisie stołowym w IKS Spin Bożejowice.

Już po trzech miesiącach treningu, w czerwcu brał udział w Mistrzostwach  Dolnego Śląska w kategorii skrzatów, a był to to  dopiero drugi turniej rangi wojewódzkiej dla Alana, gdzie zdobył zaszczytne 3 miejsce.

3 wrzesień też był dla Alana niemałym sukcesem. Zawody zgromadziły 27 utalentowanych zawodników, ale to  Alan Fabisiewicz wybił się ponad wszystkich. Po niesamowitych pojedynkach i ogromnym zaangażowaniu, zajął zaszczytne 4 miejsce.

Natomiast w dniach 29 września - 2 października odbył się 1 Grand Prix Polski Żaków w Zielonej Górze. Rywalizował  z  64-ma najlepszych żaków w Polsce. Alan stawił czoła tym trudnym przeciwnikom i wygrał dwa z trzech meczów, co dało mu awans do fazy pucharowej. Ostatecznie Alan zakończył turniej na 33 miejscu, co jest ogromnym osiągnięciem, jako debiutanta w tym wieku.

Ostatnim sukcesem  Alana było zdobycie  Pucharu  w XI Grand Prix Lubania! Zaledwie trzecioklasista, stanął do rywalizacji w kategorii klas 7-8, rywalizując z zawodnikami starszymi o 5 lat!

Obecnie przygotowuje się do Grand Prix Polski w Świdwinie w dniach 15-17.12.23r.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i „trzymamy kciuki” za następne zawody.

Data dodania: 2023-11-17 11:03:39
Data edycji: 2023-11-17 11:04:19