SPOTKANIE DLA BABCI I DZIADKA

Tradycją naszej szkoły stały się już coroczne spotkania z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. To wyjątkowe dni, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. W ostatnich dniach klasy 1a, 1b, 2b i 3b  przygotowały uroczystość dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta. Pierwszaki z 1b w tym roku nagrały swój występ. Pozostałe klasy  zaprosiły gości i przedstawiły swój program artystyczny. Potem uczniowie podarowali skromne prezenty i ugościli swoich gości smacznymi wypiekami przygotowanymi przez mamusie. Podczas spotkania na każdym klasowym spotkaniu panowała wspaniała atmosfera. Wnuczęta starały się jak najpiękniej wyrazić miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. Były to niezwykłe spotkania, pełne wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Dziadkom i Babciom życzymy 100 lat i zapraszamy za rok!

Data dodania: 2023-01-24 19:06:22
Data edycji: 2023-01-24 19:23:03