ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie roku szkolnego to bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich uczniów w całej Polsce. 4 września 2023 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu na uroczystym apelu spotkali się wszyscy uczniowie, ich rodzice, dziadkowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Ceremonię zaszczycili swoją obecnością: Pani Dyrektor Edyta Górczak, Pani Wicedyrektor Katarzyna Urban, ksiądz Proboszcz Andrzej Gidziński i Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Merunowicz.

Apel przygotowali uczniowie klas szóstych, a prowadzili Klaudia Korniak i Marcel Mleczko. Ceremonię rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły i odśpiewanie hymnu państwowego. Nowy Poczet Sztandarowy reprezentowali uczniowie z klasy VII: Malwina Cisło, Zofia Czerniak i Alex Szwed. Z okolicznościowym przemówieniem wystąpiła Dyrektor Szkoły Pani Edyta Górczak, która przywitała wszystkich obecnych, a szczególnie serdecznie naszych najmłodszych uczniów.  Wszystkim życzyła samych sukcesów w nowym roku szkolnym. W czasie apelu głos zabrali również ksiądz Proboszcz Andrzej Gidziński i Pani Agnieszka Merunowicz życząc uczniom, rodzicom i nauczycielom wiele wytrwałości oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów. Po części  artystycznej uczniowie udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali ich z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.

Data dodania: 2023-09-04 21:37:29
Data edycji: 2023-09-04 21:40:07