Czcionka:

A+A-

Kontrast:

PROJEKT MIĘDZYNARODOWY „NATURE FRIENDLY”

PROJEKT MIĘDZYNARODOWY „NATURE FRIENDLY”

Dwa tygodnie temu pisaliśmy Wam o projekcie przyrodniczym e Twinning, który realizuje klasa 3 b. Obiecaliśmy wrzucać kolejne relacje naszych działań.

W środę 11 marca odbyły się w różnych miejscach Europy lekcje online . W naszym połączeniu na żywo poznaliśmy partnerów z Portugalii i Turcji. Nasi partnerzy wybrali się wspólnie z całą klasą na wycieczkę po naszej szkole. Pokazaliśmy nasze klasy, lekcję w klasie 2b, salę komputerową i salę gimnastyczną, świetlicę, korytarze i gabinet Pani Dyrektor. Następnym razem my poznamy bliżej inne szkoły.

Naszym najnowszym zadaniem było zaprojektowanie plakatu, który składał się z trzech części. Pierwsza część to stworzenie obrazu o tematyce przyrodniczej. Wybraliśmy wiosenne kwiaty, drzewo i ptaki. Druga część to wykonanie takiego przedmiotu z różnych materiałów, który można poddać recyklingowi. Wykonaliśmy łąkę pełną kolorowych krokusów. Trzecią częścią zadania było zaprojektowanie gniazda dla ptaków lub karmników. Wybraliśmy karmniki. Tę pracę uczniowie wykonują w domach, ponieważ obecnie nie uczymy się w szkole. Część prac już spłynęła.

Projekt wychowanków Pani Doroty Stanałowskiej wciąż trwa, będą w domu wykonywać dalsze zadania projektowe, m.in. tworzyć instrumenty z materiałów, które można poddać recyklingowi.

Data dodania: 2020-03-15 20:27:54
Data edycji: 2020-03-15 20:29:01
Ilość wyświetleń: 282

Kalendarz

E-bezpieczeństwo

NASZE  DZIAŁANIA

Infolinia:

Dla młodzieży: 116 111

Dla dorosłych: 800 100 100

Dziecięcy Telefon Zaufania

Rzecznika Praw Dziecka: 800 12 12 12

Bezpieczny czat internetowy:

https://brpd.gov.pl/sos-czat/

Więcej informacji

Projekty

Projekty:
Więcej informacji

Przydatne adresy

strony, linki, samokształcenie...
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook