POCZET SZTANDAROWY

Udział pocztu sztandarowego w obchodach Święta Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Dnia 2 maja 2019 poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Gabriel Burdzy, Nadia Maziarz, Hanna Drużga, uczestniczył w obchodach Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12:00 na bolesławieckim rynku. Podczas obchodów można było zobaczyć zgromadzonych licznie żołnierzy polskich oraz amerykańskich, orkiestrę miejską, poczty sztandarowe i poczet flagowy.

Udział pocztu sztandarowego w gminnych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.

Dnia 3 maja 2019 poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Gabriel Burdzy, Hanna Drużga, uczestniczył w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Intencji Ojczyzny w 228 Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bolesławcu.

Dalsza część miała miejsce przy pomniku niepodległości przy którym odśpiewano hymn narodowy, następnie odbył się apel poległych i salwa honorowa jak również odegrano pieśń reprezentacyjną Wojska Polskiego.

Data dodania: 2019-05-14 23:02:47
Data edycji: 2019-05-14 23:03:50