Czcionka:

A+A-

Kontrast:

NAGRODA GLOBAL TEACHER AWARD 2021 DLA PANI DOROTY STANAŁOWSKIEJ

NAGRODA GLOBAL TEACHER AWARD 2021 DLA PANI DOROTY STANAŁOWSKIEJ

24 października w New Delhi (Indie) zostały przyznane nagrody dla nauczycieli- Global Teacher Award 2021. To prestiżowe wyróżnienie docenia nauczycieli, którzy wnieśli wybitny wkład w swój zawód. Nagroda przyznawana jest nauczycielom ze wszystkich regionów i społeczności świata. W tym roku taką nagrodę otrzymali nauczyciele z ponad 100 krajów. Wśród trzech nagrodzonych Polaków, znalazła się w tym gronie nauczycielka naszej szkoły- Pani Dorota Stanałowska.

          Pani Dorota Stanałowska od wielu lat pracuje w oparciu o projekty eTwinning, które są nagradzane Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości.

W roku szkolnym 2020/2021 Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu i klasa 1a(obecnie 2a) otrzymała za wspaniałą pracę siedem Europejskich Odznak Jakości za projekty: „Child in Art.”, „Steps for the climate”, „Add a Color To Nature”, „Imagine the Code”, „Steamist”, „For the Power of my Dreams”, „Let’s Go To Fairyland”. Oznacza to, że praca nauczyciela, uczniów i szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. Pani Dorota Stanałowska od dwóch lat jest założycielem kilku projektów i prowadzi międzynarodowe zespoły. W tym roku szkolnym jest założycielem projektu „Nature in Art” i czuwa nad pracą nauczycieli i uczniów z czterech krajów: Polski, Turcji ,Włoch i Gruzji.

 Gratulujemy Pani Dorocie Stanałowskiej wielkich sukcesów, z których możemy być dumni jako Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu.

 

Data dodania: 2021-10-31 08:53:24
Data edycji: 2021-10-31 08:59:52
Ilość wyświetleń: 208

Kalendarz

E-bezpieczeństwo

NASZE  DZIAŁANIA

Infolinia:

Dla młodzieży: 116 111

Dla dorosłych: 800 100 100

Dziecięcy Telefon Zaufania

Rzecznika Praw Dziecka: 800 12 12 12

Bezpieczny czat internetowy:

https://brpd.gov.pl/sos-czat/

Więcej informacji

Projekty

Projekty:
Więcej informacji

Przydatne adresy

strony, linki, samokształcenie...
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook