KUBA I OLEK W ŚWIECIE POKEMONÓW, CZYLI PASJE NASZYCH DZIECI

Pokémony to stworzenia występujące w mediach. Mają różne kształty i rozmiary. Istnieje ponad 800 gatunków. Żyją w dziczy oraz pośród ludzi. Każdy gatunek posiada unikatowe moce, które może wykorzystać w walce. Doświadczone Pokémony mogą przeobrazić się w potężniejsze i inaczej wyglądające formy. Dzikie pokémony są łapane przez ludzkich trenerów do Poké Balli i trenowane do walki przeciwko innym Pokémonom.(cyt. Wikipedia)
Właśnie o takich bohaterach rodem z Japonii i o swojej pasji opowiadali koleżankom i kolegom z klasy 2b - Kuba i Olek. Chłopcy, jako wielcy znawcy Pokemonów prezentowali swoich ulubieńców, opisywali ich cechy i moce. Bardzo interesująco przedstawiali bajkowy świat fantazy, który jest im szczególnie bliski. Zebrane w klasie dzieci słuchały ciekawych opowieści i zdawały się być mocno zorientowane w temacie omawianym na zajęciach. Prelegenci wyraźnie trafili w gusta swoich szkolnych kolegów, bo za przygotowanie spotkania otrzymali gromkie brawa.
Data dodania: 2022-11-13 12:37:33
Data edycji: 2022-11-13 12:40:55