GALA ZŁOTE PIÓRA JUŻ ZA NAMI!

Gala Złote Pióra ma w naszej szkole już swoją wieloletnią tradycję. Już po raz dziesiąty - jak co roku, w czerwcu - spotkaliśmy się, aby nagrodzić symbolicznym piórem wybitnych uczniów naszej szkoły.  Rzymskie powiedzenie: Per aspera ad astra, czyli przez trudy, do gwiazd bardzo dobrze pasuje do wszystkich 95 nominowanych uczniów sięgających po symboliczne ZŁOTE PIÓRO.  To także Ci, którzy odznaczają się wysoką kulturą osobistą.

Uczniowie, rywalizując w 13 kategoriach, zaskakiwali bogactwem myśli i przenikliwością umysłu, niejednokrotnie dawali dowody swojej wrażliwości i pracowitości. We wtorek, 15.06.2021 roku nagrodziliśmy zwycięzców, wręczyliśmy nagrody tym, którzy  - swoim zaangażowaniem, pasją, godną podziwu postawą – stają się dla wszystkich wzorem.

Oto Zwycięzcy poszczególnych kategorii Gali 2021/2021:

• JĘZYK POLSKI

Amelia Cygan

• SZKOLNY OMNIBUS

Michał Jednoróg

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim tegorocznym Zwycięzcom!

Dziękujemy z całego serca Radzie Rodziców za objęcie patronatem naszej uroczystości i sponsorowanie Gali. Dziękujemy także za miłe słowa skierowane do uczniów przez przedstawiciela Rady, Panią Agnieszkę Merunowicz.

Dziękujemy nominowanym za zaangażowanie w przygotowanie prezentacji. Serdeczne podziękowania kierujemy do prowadzących galę: Poli Pełki i Miłosza  Kosiora oraz Kacpra Dumańskiego  – „cichego narratora” całej uroczystości.

Galę Złote Pióra uświetniły występy: Natalii Potockiej z klasy 6 „d”, zespołu Accord, czyli Kacpra Korniaka z 8b i Kamila Pietrzaka – ubiegłorocznego absolwenta naszej szkoły, Wojtka Stefańczyka z klasy 6 „a” oraz grupy uczniów z klasy 8 „b”. Na rozpoczęcie Gali wysłuchaliśmy utworu „Hej, wy” w wykonaniu zespołu Accord. Utalentowana Natalia zaśpiewała piosenkę „Zakręcone nastolatki”, natomiast Wojtek zaprezentował swoje niezwykłe umiejętności gry na gitarze w utworze  Harry’ego Stylesa Sweet creature. Na zakończenie Gali wysłuchaliśmy utworu „Sto” w wykonaniu grupy uczniów z 8 „b”: Zuzanny, Poli, Anity, Julii, Wiktorii, Fabiana oraz Karola.

Równie serdecznie dziękujemy Oskarowi Dąbrowskiemu – ubiegłorocznemu absolwentowi naszej szkoły - za uwiecznienie naszej uroczystości „w kadrze”.

WSZYSTKIM bardzo dziękujemy za każdą chwilę wzruszeń i wielkie zaangażowanie! Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Wam – Drodzy Uczniowie - wiele niezapomnianych wrażeń! Dzisiaj dodaliśmy do naszego „bagażu” kolejne, piękne wspomnienia. Zadbajmy o to, aby marzenia, dobro, piękno, życzliwość i niezwykłość nigdy nie zniknęły z naszego życia!

Do zobaczenia za rok, na kolejnym rozdaniu Złotych Piór. To tegoroczne przechodzi już do historii.

Organizatorzy Gali 2020/2021

Data dodania: 2021-06-17 21:43:39