GALA '' MAM TALENT''

Dnia 3 czerwca w naszej szkole odbyła się gala „Mam talent”, gdzie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności, pasje i talenty. Były między innymi piękne pokazy akrobatyczne, taneczne, sportowe, plastyczne, muzyczne. Dzieci pokazały duży poziom umiejętności w przedstawianych przez siebie dziedzinach.

Gościem specjalnym był były absolwent naszej szkoły- Mateusz Golsztajn, mistrz świata w boksie. Opowiedział nam historię rozwijania swoich pasji oraz spełniania marzeń. Zaprezentował pokaz bokserski ze swoją ekipą, który był bardzo ciekawym doświadczeniem dla naszych uczniów.

Zwyciężczynią naszego plebiscytu została uczennica kl.4b- Zuzanna Gajewska! Jednak wszyscy zasługiwali na wyróżnienie, dlatego każdy otrzymał pamiątkowy medal oraz bon na nieprzygotowanie lub siedzenie w ławce z ulubioną osobą.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Pamiętajmy, każdy ma talent, trzeba go tylko odkryć i pielęgnować.

Data dodania: 2024-06-10 21:05:26
Data edycji: 2024-06-10 21:07:18