FERIE ZIMOWE 2019 - OFERTA

• FERIE ZIMOWE W BOK - MCC  zobacz

• OFERTA MOSIR zobacz

• OFERTA KINA FORUM zobacz

• OFERTA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY:

Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego zaprasza w czasie ferii zimowych na następujące zajęcia otwarte:

Projekt plastyczno-teatralny „Po drugiej stronie lustra” (od 12 lat)

W ramach projektu odbędą się warsztaty plastyczne, teatralne i muzyczne, w wyniku których powstanie baśń plastyczna – uniwersalne widowisko bez słów, zrozumiałe dla każdego niezależnie od pochodzenia, wyznania, wieku i oddziałujące na widza poprzez obraz, ruch, dźwięk i światło.

Projekt obejmuje dwa tygodnie zajęć warsztatowych w trzech blokach: zajęcia plastyczne pod kierunkiem Katarzyny Sas (kreowanie postaci baśni, projektowanie i wykonanie kostiumów-instalacji, tworzenie scenografii do spektaklu), zajęcia teatralne pod kierunkiem Jacka Chlastawy (odkrywanie i poszerzanie własnych możliwości ruchowych, poznawanie zasad pantomimy, kreowanie niewidzialnego świata i ruchowego scenariusza spektaklu), zajęcia muzyczne pod kierunkiem Karoliny Rosockiej (możliwości własnego głosu, ćwiczenia dźwiękonaśladowcze oraz improwizacyjne, oswajanie się z instrumentami perkusyjnymi i etnicznymi, tworzenie tła wokalno-instrumentalnego do tworzonej baśni plastycznej).

Warsztaty plastyczne

Warsztaty projektowania dla przedszkolaka pod kierunkiem Magdaleny Koniecznej (4-6 lat)

Warsztaty batiku i malarstwa pod kierunkiem Magdaleny Koniecznej (7-14 lat)

Warsztaty projektowania graficznego pod kierunkiem Magdaleny Koniecznej (7-14 lat)

„Kolory twórczości” pod kierunkiem Renaty Dorosz (4-6 lat). W czasie zajęć inspirowanych muzyką i bajką dzieci będą wykonywać prace malarskie i rysunkowe z wykorzystaniem różnego rodzaju farb, tuszy i materiałów papierniczych.

Warsztaty teatralne

Warsztaty recytatorskie pod kierunkiem Anety Ćwieluch (bez ograniczeń wiekowych). Pomoc w dobrze tekstu, regulaminy konkursów, ćwiczenia dykcji i wymowy.

Warsztaty aktorskie pod kierunkiem Anety Ćwieluch (15-18 lat)

Warsztaty literackie

„Poznaj teatrzyk kamishibai” pod kierunkiem Katarzyny Pranić (6-8 lat). Cykl spotkań z wykorzystaniem formy obrazkowego teatrzyku (tworzenie własnej opowieści kamishibai).

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” pod kierunkiem Katarzyny Pranić (9-12 lat). Kreatywne opowieści inspirowane filmem wg powieści J. K. Rowling.

„czytaj.my” pod kierunkiem Katarzyny Pranić (13-18 lat). Przygotowanie tekstów do czytania performatywnego („Poezja współczesna i nasza”).

Brydż sportowy

Zajęcia pod kierunkiem Roland Lippika, trenera wielu medalistów tej dyscypliny sportu (9-19 lat).

• OFERTA SQUASHSTACJI zobacz

• OFERTA FIT STYLE ZONE zobacz