DENTOBUS

Drodzy Rodzice i Opiekunowie dzieci uczęszczających do szkół podstawowych!

Informujemy, że Urząd Miasta Bolesławiec zawarł z operatorem Dolnośląskiego Dentobusu w ramach NFZ porozumienie w zakresie objęcia Państwa dzieci opieką stomatologiczną.

W najbliższym czasie nasze szkoły odwiedzi Dentobus z załogą wykwalifikowanych w zakresie pedodoncji lekarzy stomatologów. Mobilny gabinet dentystyczny zaparkuje przed każdą bolesławiecką szkołą. Wizyta w Dentobusie będzie bezpłatna, a każde dziecko zostanie przebadane przy zachowaniu zasad programu bezpiecznej przychodni moblinej. Po wykonanym przez lekarzy badaniu dziecko otrzyma kartę pacjenta, w której opisane zostaną potrzeby leczenia zachowawczego, wady zgryzu, ewentualne potrzeby konsultacji specjalistycznych.

Udział w programie jest dobrowolny i nie narzuca w żaden sposób kontynuacji, wyboru lekarza czy też metod i finansowania leczenia.

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w programie bezpłatnej profilaktyki stomatologicznej w trakcie postoju Dentobusu przy szkole, do której uczęszczają Państwa dzieci. Wystarczy podpisać oświadczenie, które będzie dystrybuowane w szkołach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.directmedic.pl.

Data dodania: 2022-01-25 18:46:37
Data edycji: 2022-01-25 18:47:24