Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH 1-3

BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH 1-3

Tradycyjnie, w styczniu, odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. W poniedziałek 30 stycznia  od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle, udekorowana kolorowymi balonami, łańcuchami, błyszczącymi ozdobami zachęcała do szalonej zabawy. W tym roku dzieciom towarzyszyła firma animacji dla dzieci BAJKOWA ZABAWA.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów, policjantów... Były wróżki, księżniczki, różne stwory i dziwadła...Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dzieciom dopisywał. Były korowody, kółeczka, zabawy z chustą, taniec pod liną i wiele innych atrakcji.
Nie ma nic piękniejszego i cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka, który maluje się podczas zabawy na buziach rozbawionych maluchów. Do zobaczenia za rok!

Data dodania: 2023-01-31 19:59:01
Data edycji: 2023-01-31 20:04:33
Ilość wyświetleń: 30

Kalendarz

E-bezpieczeństwo

NASZE  DZIAŁANIA

Infolinia:

Dla młodzieży: 116 111

Dla dorosłych: 800 100 100

Dziecięcy Telefon Zaufania

Rzecznika Praw Dziecka: 800 12 12 12

Bezpieczny czat internetowy:

https://brpd.gov.pl/sos-czat/

Więcej informacji

Projekty

Projekty:
Więcej informacji

Przydatne adresy

strony, linki, samokształcenie...
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook