BAJKI POMAGAJKI :)

Dzień dobry,
jak wszyscy wiemy, pandemia koronawirusa przyczyniła się do wielu istotnych zmian w naszym codziennym życiu. W związku z tą trudną sytuacją, która uniemożliwia nam normalny kontakt z Wami, Drodzy Uczniowie klas 1-3, chcemy wraz z Panią Adą, Panią Asią i Panią Julią urozmaicić Wam dzień poprzez czytanie bajek terapeutycznych. Sądzimy, że będzie to dla Was i Waszych Rodziców wsparcie. Dzięki bajkom poznacie właściwe reakcji na sytuacje, które są trudne i zdarzają się każdemu z nas. Czytane przez nas bajki będą w każdy poniedziałek, środę i w piątek zamieszczane na Facebooku oraz stronie internetowej szkoły, a zatem do usłyszenia!

Dzisiaj Pani Julia zaprezentuję Wam bajkę terapeutyczną autorstwa Moniki Staniszewskiej o tytule „Tajemnice tatusiowej szuflady”, która jest pierwszą opowieścią z cyklu „Opowieści z Pacynkowa”. Tematem tej bajki jest uczucie złości, które towarzyszy każdemu z nas. Życzę Wam samych wspaniałych chwil radości z odkrywania przygód bohaterów opowieści.

Data dodania: 2020-04-20 15:28:00
Data edycji: 2020-04-29 13:25:38