ARTYSTYCZNY PIKNIK DZIECIĘCY

1 czerwca to DZIEŃ, który dla każdego DZIECKA jest szczególnie ważny i nie ma brzdąca, który by tego dnia nie lubił! Nie ma też rodzica, który nie chciałby tego dnia uczcić w sposób wyjątkowy, dlatego zapraszamy do nas na „Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki dzieckiem podszyte. Artystyczny piknik dziecięcy”, na kreatywną zabawę i moc niezapomnianych wrażeń! Ruszamy od godziny 16.00 i będziemy dla Was  na skwerze za BOK-MCC, przy pl. Piłsudskiego 1c do godziny 18.00.

A w programie:

Gra terenowa dla najmłodszych, podczas której Wasze pociechy będą mogły wykazać się aktywnością fizyczną i zręcznością. Czekać będzie na nie slalom  gier i retro zabaw m.in. gra w klasy, gra w gumę, skakanie na skakance, „Zośka”, bieg przez tor przeszkód, rzut gliną do celu i wiele innych nietuzinkowych niespodzianek.  Dzieci uczęszczające na zajęcia do naszego ośrodka zaprezentują się Wam i pokażą, czego nauczyły się podczas warsztatów prowadzonych pod okiem instruktorów pracowni tanecznych. Jako pierwsza zaprezentuje się grupa Canon prowadzona przez Katarzynę Tomczyk – Jakubowską,  po czym w gorących rytmach orientu zatańczą podopieczne instruktor Idalii Kowary – Schmidt. Na koniec zobaczymy tancerki z pracowni tańca Flamenco prowadzonej przez Magdalenę Zientarę. Również Aneta Ćwieluch podczas „Zabaw teatralnych” dostarczy Wam niezapomnianych emocji i wprowadzi w świat kreacji teatralnej. Natomiast instruktorzy pracowni ceramicznych czekać będą na Was z atrakcją pt. „Ręczny podpis”, czyli  odciskanie dłoni w glinianych kaflach, zaś  „Bańki ze sznura” przybywające do nas Dzieci będą mogły wykonać pod okiem Waldemara Cieślaka- instruktora pracowni praktyczno - technicznej.

Po dawce taneczno – teatralno- plastycznych wrażeń zapraszamy do naszego ośrodka, do pracowni artystycznych na „ZAPISY”. Każdy chętny będzie mógł indywidualnie porozmawiać z prowadzącymi i zapisać się na interesujące go zajęcia. Na zakończenie dnia proponujemy zwiedzenie wystawy podsumowującej 40 lat legnickiego SATYRYKONU, która zostanie zaaranżowana w galerii    „W sam raz” i w holu BOK-MCC (I piętro). Na dobranoc „Miś Kornel czyta bajki Dzieciom”( działanie online, premiera  20.00 na www.bok.boleslawiec.pl i na naszym facebooku).

Pamiętajcie!

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, bawimy się zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia.

Data dodania: 2021-05-31 17:30:24
Data edycji: 2021-05-31 17:31:52