Czcionka:

A+A-

Kontrast:

AKCJA ''PSU NA BUDĘ''

AKCJA ''PSU NA BUDĘ''
Witamy Was serdecznie w nowym roku szkolnym i zapraszamy do udziału w kolejnej, VI już, edycji akcji Psu na Budę. W tym roku również bardzo liczymy na Waszą pomoc, dzięki której zima nie będzie nam taka straszna. Niestety wszystko wskazuje na to, że jest to dla nas najtrudniejszy rok ze wszystkich do tej pory. Wszystkie towary i usługi bardzo zdrożały i dużą część naszych środków pochłonie zakup węgla i ogrzanie zwierzaków w okresie zimowym.
Każda karma dla zwierząt bardzo się przyda. Ale w tym roku szczególnie prosimy o karmę mokrą dla piesków i kotków czyli PUSZKI. Karmy suchej mamy spory zapas (również dzięki Wam) i wystarczy jej nam na najbliższe kilka miesięcy. Bardzo ucieszymy się z puszek o dużej zawartości mięska - dla kotków: Animonda, Smilla, Mac’s), a dla piesków: Animonda, Dolina Noteci, Rocco, Rinti. Marzymy o tym, aby wszyscy nasi podopieczni jedli karmy lepszej jakości, ale takie bogatsze posiłki są szczególnie ważne dla zwierząt chorych, osłabionych i staruszków.
Chcielibyśmy prosić również o środki czystości - płyny do naczyń, płyny do podłóg, ręczniki papierowe. To nie są produkty przeznaczone bezpośrednio dla zwierząt, ale pomagają nam utrzymać czystość w schronisku i potrzebujemy ich całkiem sporo.
Również smycze (powyżej 3 metrów) i obroże dla średnich i dużych psów są w schronisku bardzo potrzebne. Pieski wychodzą na spacery i takie akcesoria dość szybko się zużywają.
Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zbiórce Psu na Budę 2022. Tegoroczna akcja rozpocznie się 03.10.2022 i potrwa do 30.11.2022.
Jak to było w latach poprzednich, tak i tym razem, za uczestnictwo w zbiórce nagrodzimy szkoły/przedszkola dyplomem, a najbardziej aktywne placówki otrzymają Statuetki Zwierzoluba roku 2022.
Dziękujemy, że z nami jesteście…

 

Data dodania: 2022-09-15 20:56:10
Data edycji: 2022-09-15 20:59:27
Ilość wyświetleń: 42

Kalendarz

E-bezpieczeństwo

NASZE  DZIAŁANIA

Infolinia:

Dla młodzieży: 116 111

Dla dorosłych: 800 100 100

Dziecięcy Telefon Zaufania

Rzecznika Praw Dziecka: 800 12 12 12

Bezpieczny czat internetowy:

https://brpd.gov.pl/sos-czat/

Więcej informacji

Projekty

Projekty:
Więcej informacji

Przydatne adresy

strony, linki, samokształcenie...
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook