SPOTKANIE Z PANIĄ MONIKĄ KLUZĄ

23 maja w czwartek, nasza szkoła była gospodarzem kolejnych już warsztatów muzycznych dla nauczycieli szkół i przedszkoli. Uczyliśmy się od samej z Pani Moniki Kluzy, współautorki (razem z mężem Mateuszem Kluzą) płyt i książek dla dzieci i nauczycieli.
Niektóre tytuły płyt w dorobku artystki to:  „ Tęczowa muzyka na Święta”, „W królestwie pór roku”, „Serce dla Polski”, „Bajkowe Nutki”,  „Kosmiczne Nutki”, „Polski Maraton Artystyczny” .
Monika Kluza jest także współautorką ponad 300 utworów muzycznych dla dzieci.
W klasach edukacji wczesnoszkolnej i w edukacji przedszkolnej bardzo chętnie korzystamy z jej dorobku artystycznego.
W piątek Pani Monika sprawiła uczniom klasy II b ogromną niespodziankę i odwiedziła ich podczas lekcji. Był oczywiście wspólny taniec, zdjęcia i autografy od ulubionej autorki piosenek. Dzieci znają utwory doskonale, bo śpiewamy je przy różnych okazjach przez cały rok szkolny. Była to niepowtarzalna przygoda, a wszyscy uczniowie na pamiątkę dostali od Pani Moniki „śpiewającego ptaszka”.

Data dodania: 2019-05-27 08:55:49
Data edycji: 2019-05-27 08:57:45