EDUKACJA INFORMATYCZNA NA FERIACH

Podczas tegorocznych ferii, wśród bogatej oferty zajęć w szkole, odbyły się także zajęcia komputerowe. Dzieci z klas 1-4 pogłębiły wiadomości na temat obsługi komputera, miały możliwość ćwiczenia umiejętności w programie Paint, korzystały z gier edukacyjnych w Internecie. Obywały się z tablicą interaktywną, wspólnie bawiąc się w różnorodne zabawy. Uczniowie także korzystali z maty kodującej i poznali podstawy kodowania. Podczas celowych przerw bawili się w różne gry, tj. głuchy telefon, kalambury, państwa-miasta, skojarzenia, kodowanie i dekodowanie na kartkach ukrytych obrazków.

Czas spędzony był w miłej atmosferze, uczniowie z różnych klas mieli możliwość lepszego poznania się i zintegrowania.

Data dodania: 2019-02-10 19:09:08
Data edycji: 2019-02-10 19:12:50