ZABAWA KARNAWAŁOWA

W poniedziałek 18.02.2019 r. odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa klas I-III.

W tym roku imprezę poprowadzili dla naszych najmłodszych uczniów animatorzy kultury z maskotką Królem Julianem w roli głównej. Dzieci miały przygotowane szereg atrakcji, były tańce, węże, konkurencje w parach z balonami, nauka hawajskiej piosenki oraz „biegi przez wyspę”. Na sali bawiło się mnóstwo małych księżniczek, rycerzy, strażaków, żołnierzy, bohaterów bajek i kolorowych zwierzątek. Doceniony został także wdzięk i pomysłowość stroju poprzez wybranie spośród wszystkich uczestników królowej i króla balu. Uczniowie bawili się przy światłach reflektorów i wytwornicy dymu. Na koniec otrzymali na pamiątkę skręcone z kolorowych balonów: serca, pieski i miecze.

Data dodania: 2019-02-18 23:17:55
Data edycji: 2019-02-18 23:18:37