Wycieczka klasy 1 a i 1 b do szkoły tańca towarzyskiego

04.10.2019 roku klasy 1 a i 1 b zostały zaproszone przez mamę Olafa z klasy 1 a panią Sylwię Marek do swojego miejsca pracy, jakim jest szkoła tańca towarzyskiego.

Na początku pani Sylwia pokazała piękną salę z lustrami, na której uczy tańczyć grupy ludzi, którzy chcą się nauczyć ładnie tańczyć lub pary przed ślubem, które chcą wspaniale zatańczyć pierwszy taniec na swoim weselu. Potem opowiedziała o tym, jak zaczynała uczyć się tańczyć od najmłodszych lat. Pokazała swoje zdjęcia w pięknych strojach, w których tańczyła będąc dzieckiem. Wielką niespodzianką było wejście na salę mamy Delii, pani Arlety Hassny, która była ubrana w piękną suknię z piórami i cekinami. Następnie dzieci nauczyły się tańczyć podstawowy krok tańca towarzyskiego cha-cha.

Wszyscy wrócili do szkoły w radosnym nastroju.

Data dodania: 2019-10-06 12:17:14
Data edycji: 2019-10-06 12:19:15