WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

Nie tylko dorośli obchodzą walentynki. To też ważny dzień dla starszych i młodszych uczniów. W naszej szkole serca były dzisiaj wszędzie. W tym roku oprócz tradycyjnej już poczty walentynkowej, Samorząd Uczniowski przygotował również inne atrakcje: m.in. walentynkową kawiarenkę, w której można było zakupić babeczki i ciasto upieczone specjalnie na tą okazję. W młodszych klasach dzieci rysowały, liczyły i kodowały z serduszkiem.
Przewodniczący szkoły Mateusz Sobczak i pani Wicedyrektor Katarzyna Dorosz odczytali także wyniki ogłoszonych w poniedziałek wyborów miss i mistera szkoły. Głosami uczniów najpiękniejszą dziewczynką w szkole okazała się być Simona Kośmicka z klasy 8a, a najprzystojniejszym chłopcem Dawid Ziembikiewicz z klasy 7b. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.

Data dodania: 2019-02-14 23:23:18
Data edycji: 2019-02-14 23:24:51