WAKACYJNY MISTRZ ORTOGRAFII

Szanowni Państwo,

Serwis dyktanda.pl serdecznie zaprasza na II odsłonę konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii". Przeznaczony jest on dla osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Konkurs startuje już w piątek 26 czerwca, potrwa on aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, do laureatów trafią liczne wartościowe nagrody. W puli nagród czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Przyłączcie się do konkursu i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Konkurs będzie się składał z 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy podejmą zmagania w pięciu grupach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Im więcej dyktand uczestnik poprawnie rozwiąże, tym więcej zdobędzie punktów, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Serdecznie zachęcamy także do pilnego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie zorganizujemy dodatkowy konkurs niespodziankę.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html. Nagrody trafią do co najmniej 90 uczestników konkursu "Wakacyjny Mistrza Ortografii". 75 nagród przyznamy podczas rozgrywek w etapach, a 15 w Wielkim Finale. Każdego dnia zgłaszają się do nas kolejni sponsorzy, dlatego nie wykluczamy zwiększenia liczby nagród.

Prosimy o przekazanie tej wiadomości uczniom oraz nauczycielom polonistom.

Zachęcamy do podzielenia się tą wiadomością na Państwa:

- stronie internetowej; poprzez dodanie na Waszej stronie internetowej informacji o konkursie w formie kilku słów z linkiem (dyktanda.pl) lub baneru z linkiem (kilka różnych rozmiarów można pobrać z naszego dysku google https://drive.google.com/drive/folders/19a_GPyxryb8oTFOdFK29uP7S9XgVWIgV?usp=sharing)

- profilu facebook - poprzez udostępnianie naszych postów (facebook.com/dyktandapl/)

W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Do zobaczenia na Dyktanda.pl
Grzegorz Wach & Sebastian Pawełczyk