TURNIEJ KARATE O PUCHAR GÓR KOCICH

W minioną sobotę (15 czerwca) w podwrocławskim Krynicznie już po raz ósmy odbył się Turniej Karate o Puchar Gór Kocich, O najwyższe trofea rywalizowało 163 zawodników z dolnośląskich klubów w tym trzech uczniów naszej szkoły Filip Dudyński (kl. IVa), Filip Kafel (kl. IVc) oraz Radosław Burdzy (kl. IVa).

Nasi uczniowie bardzo dobrze się zaprezentowali podczas turniejowych potyczek - Filip Kafel zdobył trzy srebrne medale (w konkurencji kihon, kata i tor przeszkód), ulegając swoim rywalom jedynie w walkach finałowych.

Radosław Burdzy stanął na trzecim stopniu podium w konkurencji kihon.

Filip Dudyński po trudnych eliminacjach przegrał walkę o trzecie miejsce
w konkurencji fantom.

(Zawody rozegrane zostały w pięciu konkurencjach: kihon i układy kata (konkurencje techniczne), fantom i kumite (walki) oraz dla najmłodszych zawodników zwinnościowy tor przeszkód).

Data dodania: 2019-06-17 23:58:53
Data edycji: 2019-06-18 00:01:06