TESTUJEMY GENIBOTA

Od dwóch lat uczniowie klas I-III biorą udział w  Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Uczymy dzieci programować".  Udział w tym programie jest odpowiedzią na aktualne potrzeby dzieci, wymogi edukacyjne zawarte w podstawie programowej kształcenia ogólnego oraz opublikowane przez MEN kierunki polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2020/2021. W naszej szkole posiadamy już kilka robotów edukacyjnych -Ozoboty ,które wykorzystujemy na co dzień do programowania. Przez cztery dni uczniowie klasy 1a, 3a i 3b mieli możliwość poznać robota nowej generacji- GeniBota, którego wypożyczyła nam do testowania firma EduSense. Taka nauka w zabawie, w ruchu, poprzez doświadczanie i eksperymentowanie jest jak najbardziej potrzebna i przyjazna uczniom.

Data dodania: 2020-09-13 23:29:05
Data edycji: 2020-09-13 23:36:08