ŚWIĄTECZNE WARSZTATY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W we wtorek 17 grudnia w naszej świetlicy szkolonej, odbyła się 3 tura specjalnych warsztatów bożonarodzeniowych stroików oraz ozdób świątecznych.

Stroiki tak jak wcześniejsze zostały wykonane z naturalnych materiałów takich jak: pieńki, drewienka, kora drzew, mech, gałązki świerku, jodły oraz sosny. Natomiast do przyozdobienia dekoracji użyto: szyszek, orzechów włoskich, suszonych kwiatów, suszonej cytryny i pomarańczy, dzikiej róży, kolorowych bombek itp. .

Dodatkowo świetliczaki samodzielnie wykonały kolorowe kartki świąteczne. Choć jest ich mnóstwo w sklepach, uczniowie chcieli sprostać konkurencji tworząc unikalne kartki z życzeniami. Była to również okazja do nauki układania i zapisu życzeń. Dzieci nauczyły się także rozmieścić właściwie tekst na stronie.

Data dodania: 2019-12-28 17:14:50
Data edycji: 2019-12-28 17:16:23