ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu oficjalnie przyjęła do swojej społeczności uczniów z klas pierwszych.

W poniedziałek, 22 października w naszej szkole miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, pierwszaki zostały pasowane na uczniów szkoły.
W tej wyjątkowej uroczystości, oprócz dyrekcji szkoły, rodziców i dziadków, wzięli udział także przedstawiciele uczniów. Po krótkiej części artystycznej, pierwszoklasiści z przejęciem ślubowali na sztandar szkoły, że będą się dobrze uczyć i przynosić chlubę rodzicom, ojczyźnie oraz szkole.

Następnie każde dziecko zostało przyjęte do grona braci uczniowskiej poprzez symboliczne dotknięcie wielkim ołówkiem przez panią dyrektor Katarzynę Regułę.

Data dodania: 2018-10-22 23:16:00
Data edycji: 2018-12-08 23:18:38