SANDRA GAŁKA NA PODIUM

22 marca uczennice naszej szkoły Sandra Gałka, Weronika Borowiak oraz Maja Rutkowska wzięły udział w I Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej "YOU CAN SING". Konkurs, przeprowadzony w Prywatnej Szkole Podstawowej Oxpress w Bolesławcu, skierowany był do uczniów klas 7, 8 i III gimnazjum. Każda szkoła mogła zgłosić jedynie trzy występy: solowe, duety lub zespoły. Zgłosiło się prawie 30 reprezentacji szkół z powiatu bolesławieckiego. Miło nam poinformować, iż zaszczytne drugie miejsce zajęła nasza uczennica Sandra Gałka, która wykonała utwór Jamesa Arthura "Say you won't let go". Sandra zachwyciła jury nie tylko fantastycznym wykonaniem utworu, ale także samodzielnym akompaniamentem gitary. Gratulujemy!

Data dodania: 2019-03-29 08:25:28
Data edycji: 2019-03-29 08:26:40