PREZENTACJE ZAINTERESOWAŃ, PASJI UCZNIÓW KLASY 1a i 1b

20 września 2019 roku uczniowie klasy 1a i 1b naszej szkoły prezentowali swoje zainteresowania, swoje hobby.

Większość dzieci lubi konstruować różne budowle i przedmioty z klocków lego. Niektóre dzieci pokazywały swoje prace plastyczne wykonane różnymi technikami. Inne mówiły, że bardzo lubią zajmować się, opiekować zwierzętami, szczególnie psami, kotami i końmi. Lubią czytać książki o nich. Niektórzy chłopcy zbierają karty z wizerunkami najlepszych piłkarzy różnych narodowości. Bardzo lubią grać w piłkę nożną. Przemek z klasy 1a interesuje się robotyką. Zaprezentował, jak działa wykonany przez niego robot, który jest uruchamiany aplikacją w telefonie. Robot nie tylko porusza się, ale też mówi. Są również dziewczynki, które biorą udział w biegach ulicznych organizowanych przez nasze miasto zdobywając medale i puchary. Niektórzy z radością uczestniczą w zajęciach tanecznych.

Wszyscy chętnie przedstawiali swoje pasje. Z uwagą słuchali wypowiedzi swoich kolegów.

Data dodania: 2019-09-22 21:22:03
Data edycji: 2019-09-22 21:23:39