PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM

Za nami kolejna edycja ogólnopolskiej akcji ,,Podziel się posiłkiem". Program Podziel się Dobrym Posiłkiem ma na celu zebranie jak największej ilości produktów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia. Produkty te posłużą później do przygotowania posiłków dla potrzebujących dzieci. Bank Żywności jest partnerem strategicznym zbiórki.

Tegoroczna zbiórka żywności odbyła się w dniach 30 listopada i 01 grudnia 2018 roku na terenie całego miasta, nasza szkoła tradycyjnie obstawiała Biedronki na ulicy Wróblewskiego i Mostowej.

Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony naszych uczniów i nauczycieli. Koordynatorami byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Pan Dariusz Adamczyk i Pani Agnieszka Mikiciuk.

Data dodania: 2018-12-09 20:24:39
Data edycji: 2018-12-09 20:25:33