O BEZPIECZNYCH FERIACH Z POLICJANTEM

O  BEZPIECZNYCH FERIACH Z POLICJANTEM

Nad bezpieczeństwem dzieci, które niebawem będą cieszyć się feriami zimowymi czuwają rodzice i opiekunowie. Także w szkole, uczniowie podczas zajęć profilaktycznych utrwalają sobie zasady bezpieczeństwa.

23.01 2019 r. w klasach I-III SP dzielnicowy, Mateusz Zatylny, policjant z Komendy Policji w Bolesławcu, w trosce o bezpieczeństwo przypomniał najmłodszym zasady poruszania się po drogach, mówił o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód, czy zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni. Ważnym aspektem było także omawiane bezpieczeństwo w Internecie oraz zachowanie się dzieci w mieszkaniu podczas nieobecności rodziców.
Uczniowie wykazali się znajomością telefonów alarmowych i zapewnili gościa , że wszystkie udzielane wskazówki będą respektować nie tylko podczas ferii.

Data dodania: 2019-01-25 22:23:20
Data edycji: 2019-01-25 22:23:58