MY BEDROOM

Klasowy konkurs pt. „My bedroom” polegał na wykonaniu kartonowej makiety swojego pokoju, w której należało umieścić i podpisać w języku angielskim   potrzebne sprzęty  i meble.  Uczniowie wykonali swoje prace  starannie oraz wykazali się duża kreatywnością komponując wyposażanie swoich pokoi m.in.z pudełek, materiałów, a nawet klocków Lego. Uczniowie prezentowali swoje makiety na forum klasy, nazywając elementy wyposażenia po angielsku. Wszystkie prace zostały nagrodzone dyplomami oraz drobnymi upominkami. W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów klasy 2a: Wiktor Drzewiecki, Nikodem Firszt, Kornelia Guszpil, Blanka Kęsek, Adrian Koralik, Maja Onyszko, Nadia Padewska oraz Marika Zabawa. Uczniom klasy 2a dziękujemy  za zaangażowanie i życzymy powodzenia w dalszej nauce języka angielskiego.

nauczyciel j. angielskiego Estera Żak

Data dodania: 2019-01-25 22:18:54