LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO

13 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publiczne – Centrum Wiedzy w Bolesławcu (w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży) nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kwiaty – cud natury”, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV–VI bolesławieckich szkół podstawowych.

Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wybrany kwiat, grupę kwiatów lub pejzaż z kwiatami z wykorzystaniem dowolnej techniki. Warunkiem dodatkowym było takie przedstawienie wybranego obiektu, by był on rozpoznawalny jako przedstawiciel konkretnego gatunku.
Michał Jasiński z klasy 4a otrzymał pierwszą nagrodę za najlepszą pracę, a lista nagrodzonych i wyróżnionych jest naprawdę imponująca.

1. Michał Jasiński (kl.4a)

2. Jagoda Marczewska (kl. 4c) i Milena Rajczakowska (kl. 4a kl. 5b)

3. Julia Pilecka (kl. 4d)

Wyróżnienia: Wojciech Stefańczyk (kl. 4a), Antoni Wieczorek (kl. 6b), Aleksandra Pietluch (kl. 4a), Bartosz Budzik (kl. 5a), Krzysztof Gwiazdoń (kl. 6a), Eliza Bojeczko (kl. 4a), Magdalena Mochnacz (kl. 6a), Amelia Cygan (kl. 4c), Szymon Stańczyszyn (kl. 4d), Julia Sinkowska (kl. 4d), Maja Gajewska (kl. 4d), Nicola Heberczuk (kl. 4d).

Data dodania: 2019-06-16 22:06:01
Data edycji: 2019-06-16 22:07:33