KONKURS PLASTYCZNY: KWIATY - CUD NATURY

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pn. „Kwiaty – cud natury”, który orgaznizowany jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Celem konkursu jest wspieranie uzdolnień plastycznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej i wiedzy przyrodniczej uczniów klas IV – VI bolesławieckich szkół podstawowych.

Zgodnie z załączonym regulaminem podpisane prace należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy (Oddział dla Dzieci i Młodzieży, II piętro) do dnia 25 maja 2019 roku.

Komisja powołana przez organizatorów wyłoni laureatów, którzy otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na pierwszą połowę czerwca. O dokładnym terminie organizatorzy poinformują po zgromadzeniu prac.

Data dodania: 2019-04-16 12:19:11
Data edycji: 2019-04-16 12:19:50