DOBRE, BO POLSKIE

W piątek 9 listopada Samorząd Uczniowski włączył się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Klasy 6-8 oraz III GS przygotowały na II piętrze stoiska z tradycyjnymi polskimi potrawami, strojami i symbolami. Były pierogi, barszcz czerwony, żurek, bigos, sałatka jarzynowa, szarlotka i chleb ze smalcem. Wszystko przepyszne !!! Przedstawiciele klas prezentowali stroje ludowe, a także mundury wojskowe. Jury w składzie: p. Dyrektor Katarzyna Reguła, p. Wicedyrektor Katarzyna Dorosz i przewodnicząca szkoły Nikola Policht oceniło stanowiska oraz ich prezentację i przyznało następujące miejsca: I miejsce – klasa III b, II miejsce – klasa 7b, a III – klasa 8b. Wszystkim klasom dziękujemy za zaangażowanie, a wygranym gratulujemy.

Data dodania: 2018-12-08 22:55:35
Data edycji: 2018-12-08 22:56:19