BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Dnia 31 października w świetlicy przy parafii pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu po raz pierwszy odbył się Bal Wszystkich Świętych Impreza miała ukaza świetliczakom oraz pozostałym uczniom naszej szkoły, jak ważni w naszym życiu są święci. Bal stanowił przede wszystkim wartościową formę zabawy w przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych. Dzieci przebrani za świętych oraz za aniołów wspólnie z rodzicami i organizatorami tańczyli i bawili się przy muzyce. Wielką atrakcją dla najmłodszych był konkurs na najpiękniejszy strój świętego, pokaz mody, słodki poczęstunek, dużo cukierków, zabawy i konkursy z nagrodami, balony wypełnione helem oraz pamiątkowe zdjęcia.

Po wesołych reakcjach świetliczaków oraz ich rodziców, śmiało można stwierdzić, iż bal był bardzo udany. Akcja została zorganizowana dzięki pomocy ks. Łukasza Klimka, Radnego Rady Młodzieży Mateusza Sobczaka, Bartka Janika, Radnego Miasta Bolesławiec Dawida Sarbaka oraz rodziców, którzy dobrowolnie włączyli się w pomoc i wsparli tę inicjatywę.

Mamy nadzieję, że impreza zagości już na dobre w naszym świetlicowym kalendarzu.

Julia Lisiecka i Agata Piętka.

Data dodania: 2019-11-07 22:18:16
Data edycji: 2019-11-07 22:19:25