ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS

KONKURS "Anioły są wśród nas!"

Jury w składzie 10 nauczycieli i 20 uczniów wytypowało do wygranej - spośród 30 prac plastycznych przedstawiających wizerunek Anioła - 9 wyjątkowych i najbardziej starannych prac. Wśród nich znalazły się Anioły wykonane przez następujących (w kolejności alfabetycznej) uczniów:
Alex Chmielowiec, kl. 2c,
Malwina Cisło, kl. 3c,
Wiktor Drzewiecki, kl. 3a,
Maja Gajewska, kl. 5d,
Amelia Krajniak, kl. 5d,
Bruno Lewandowski, kl. 5d,
Ivo Lewandowski, kl.3b,
Julia Szczepańska, kl. 5d,
Hanna Putyra, kl. 2c.

Za najciekawszego Anioła uznano wersję "elektryczną" postaci wykonaną przez WIKTORA DRZEWIECKIEGO.
Postanowiono też nagrodzić pracochłonne i najbardziej dokładne prace najmłodszych uczestników konkursu. Są to Anioły wykonane przez ALEXA CHMIELOWCA oraz MALWINĘ CISŁO.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz za wysiłek włożony w ozdobienie naszej biblioteki szkolnej. Gratulujemy Wam nieprzeciętnych zdolności i życzymy rozwijania drzemiących w Was talentów.
Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród i upominków.

Data dodania: 2019-12-03 21:07:45
Data edycji: 2019-12-03 21:12:29