UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

18 czerwca 2019 roku odbyły się dwa apele z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla klas I-IV i V-VII.

Po części oficjalnej przemawiała pani dyrektor Katarzyna Reguła. Gratulowała wszystkim uczniom postępów w nauce i życzyła wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji. Następnie zostały rozdane Złote Pióra - nagrody dla najlepszych uczniów klas VI-VIII i III GS w różnych kategoriach. Potem głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców. Na pierwszym apelu pani skarbnik Marlena Orankiewicz, a na drugim zastępca przewodniczącej pani Katarzyna Zmaczyńska. W części artystycznej brali udział uczniowie z klas: 2a, 2b, 3a, klas IV-VIII i III GS. Śpiewali i tańczyli. Uczniowie klasy 3a przypomnieli zasady bezpiecznego spędzania letniego wypoczynku.

Po apelu uczniowie rozeszli się do klas w radosnym, wakacyjnym nastroju.

Data dodania: 2019-06-19 22:45:05
Data edycji: 2019-06-19 22:46:19