TWÓRCZE ZAJĘCIA PODCZAS FERII

Twórcze myślenie, kreatywność przydają się w różnych sytuacjach. Nie jest to umiejętność dla wybranych, każdy ją posiada. Pomaga twórczo rozwiązywać problemy, podejmować decyzje i działać w zespole. Podczas tegorocznych ferii zimowych uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w kilkugodzinnych zajęciach, których głównym celem było wspomaganie w rozwoju osobistym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym, a także wspieranie w lepszym funkcjonowaniu w szkole. Przygotowane ćwiczenia miały na celu przełamywać schematy i stereotypy poznawcze, rozwijać umiejętność rozwiązywania problemów, obudzić kreatywność w działaniu dziecka, kształtować pozytywny obraz siebie i innych oraz rozwijać umiejętności interpersonalne.

Data dodania: 2019-02-01 14:08:30
Data edycji: 2019-02-01 14:33:48