ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW

We wtorek 27 listopada odwiedziły nas w szkole pięciolatki z Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 4.
Dzieci zobaczyły jak uczą się najmłodsi uczniowie, siedziały w ławkach, przeglądały ich podręczniki, zeszyty, a także uczestniczyły w lekcji, na której rozwiązywały zadania z tablicy multimedialnej.
Przedszkolaki zwiedziły szkołę, widziały m. in. salę komputerową, czytelnię, świetlicę, gabinet pielęgniarki. Odwiedziły również panią dyrektor Katarzynę Regułę, która serdecznie powitała gości i opowiedziała o naszej szkole. Wręczyła także dzieciom kolorowe odblaski.
Na zakończenie mali goście, razem z uczniami klasy 1b, zrobili wspólne prace plastyczne – rysowali DNI TYGODNIA.
Nie była to ostatnia wizyta przedszkolaków, wiosną wrócą do nas na zajęcia sportowe.

Data dodania: 2018-12-08 22:44:35
Data edycji: 2018-12-08 22:52:05